Automat

Novinka - automatická převodovka


Bojíte se řazení - zkuste automat!

Dospěli jsme k názoru, že vzhledem k vývoji techniky v autech a stále častěji objevujícím se automatickým převodovkám, je vhodné nabídnout Vám možnost projít výcvikem a složit zkoušku s tímto typem řazení.

Tato nabídka je vhodná zejména pro ty z Vás, kteří máte pocit, že je ovládání automobilu s klasickým řazením příliš obtížné nebo Vám zdravotní důvody neumožňují používat běžná vozidla. 

Automatická převodovka má některé nesporné výhody - zejména odpadá právě zmiňované řazení, takže má řidič více času věnovat se situaci v provozu a pro Liberec další výhoda, a to že téměř odpadají problémy s rozjezdy do svahu. Drobnou nevýhodou je o něco vyšší pořizovací cena a u starších typů i zvýšená spotřeba paliva, to už ale neplatí u moderních typů, kde je spotřeba naopak nižší než u ručního řazení.

Nové vozidlo určené pro výcvik - Hyundai Tucson 2.0 CRDI - podrobnější informace v sekci Automobily, které používáme.

V případě zájmu o tuto nabídku je třeba si uvědomit, že po složení zkoušky Vám bude vydán řidičský průkaz s omezením na automatickou převodovku. Není ale třeba zoufat, až si osvojíte provoz a řešení všech složitých situací je možné provést doplňkovou zkoušku na vozidle s ručním řazením a omezení na automat Vám bude vymazáno. Když zvolíte pro výcvik naši firmu a budete v budoucnu chtít provést doplňkovou zkoušku, bude pro Vás zdarma (nevztahuje se na poplatek pro magistrát a hodiny jízd, pouze samotnou zkoušku).


V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat!

bottom